Діалоги про історію рідного краю

До 100-річчя подій часів Української революції 1917-1921 років в бібліотеці для активних громадян 18 березня відбулась зустріч з професором, доктором історичних наук, завідувачем кафедри історії ЧНУ імені Петра Могили Котляром Юрієм Вадимовичем.  Тема бесіди: «Селянські республіки на Миколаївщині».

22 березня перед слухачами виступив відомий миколаївський краєзнавець, дослідник архівів КДБ і КПРС, голова Миколаївської обласної організації «Меморіал» та Миколаївського обласного товариства політичних  в’язнів  та репресованих Зайцев Юрій Олександрович з темою бесіди «Невідомі сторінки руху опору на Миколаївщині». Юрій Олександрович розповів про історію написання своєї книги про підпільний антинацистський рух у Миколаєві та області . Цікава розповідь пана Юрія була проілюстрована на екрані низкою світлин учасників підпілля. Також присутні зацікавлено переглянули фрагмент документального фільму про підпільну боротьбу ОУН на Миколаївщині та у місті Миколаєві зокрема .

 

 

 

 

 

 

 

 

«Діалоги» ініційовані ГО «Символи Миколаєва», ГО «Вітовське українське товариство», ГО «Обласна організація всеукраїнського правозахисного товариства «Меморіал» імені Василя Стуса», ГО «Товариство політичних в’язнів і репресованих», ГО «Миколаївська Просвіта» та підтримані Корабельною РДА і Управлінням освіти Миколаївської міської ради.

 

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: