Процес споглядання картин художників — це залучення до Прекрасного ( До Дня художника України)

Мистецтво — як природа. Якщо ви

не пустите його в двері,

воно увійде в вікно.

(Семюел Батлер)

З 2008 року в холі бібліотеки регулярно і з успіхом проходять персональні виставки миколаївських художників.

За 10 років свою творчість неодноразово презентували наші земляки, майстри живопису та фотографії: Карачевський Ігор, Сергієнко  Володимир, Колесніков Володимир,  Полуянова Світлана, Хребтенко Костянтин, Гусєв Володимир, Чернега Олексій, Бондаренко Євгенія, Нагорний Роман та ін. Виставки митців відвідали сотні мешканців нашого міста, шанувальників їх талантів і творчості.

Сергієнко Володимир Якович — за фахом лікар, а за покликанням художник.

Презентація виставки «Живопись – молчащая поэзия…» відбулась у 2013 році. Художник представив картини про море, яке відображене в самих різних станах. Тут є і трепетний штиль, і суворий шторм. Якщо можливість милуватися морським видом кожен день для багатьох людей недосяжна розкіш, то на допомогу прийдуть картини Володимира Сергієнка.

Ігор Олександрович Карачевський — художник, його стихія — сонце і вода. Ігор Карачевський щороку презентує  в бібліотеці свої нові роботи: виставки картин «Очаківський берег», «Барви Кінбурна», «Портрети», «Натюрморти».

За час життя на Кінбурні Ігор Карачевський зробив для себе чимало відкриттів. Ось одне з них: «Нам всіляко вбивають в голову, постійно навіюють, що людина — вище всіх. Насправді людина – подібна до маленької піщинки. Вона настільки відірвалася від природи, що стала майже безпорадною. Заберіть у неї електрику, комп’ютер, Інтернет, сірники, і що вона з себе представлятиме?Через те, що люди перестали помічати саму природу, не бачать і не відчувають її, природно, вона їх відштовхує. Природа — це єдине джерело енергії. Ми повинні пам’ятати про це! », — впевнений майстер.

Художник за покликом душі і серця. Автор техніки «гофре».Світлана Полуянова створила свою авторську техніку «гофре», яка набуває все більшого визнання серед поціновувачів мистецтва. «Гофре» дозволяє створити цікавий ефект: при різному освітленні картина виглядає по-різному, а при світлі свічки або іншому динамічному освітленні — немов би оживає.

Розповідаючи про кожне своє «дітище», вважає, що немає картини нелюбої. А най-най — це остання робота, тому що свіжі емоції. Адже щастя починається з чистого аркуша. «Найбільша радість для мене — можливість писати, не думаючи про результат, цілком віддавшись пориву відображення своїх емоцій, вражень від натури, або втілення задуманої і виношеної ідеї».

 

Художником можна стати в будь-якому віці, варто тільки захотіти.

Володимир Колесніков вперше отримав в подарунок пензлика, фарби і мольберт вже в зрілому віці. Перші уроки, як художник — аматор, брав з Інтернету. Першою картиною був вітряк, з якого все й почалося… Спочатку картини дарував родичам і друзям. Потім сім’я вмовила показати картини громаді Корабельного району. В 2016 році в бібліотеці відбулася презентація виставки картин художника «Південне Прибужжя — край український».

 

 

 

 

 

 

 

Вдивляючись в фотографії, ми насолоджуємося тишею, блакитним небом, зеленню … прекрасною миттю.

Сергій Гусєв — фотохудожник за покликанням, любить спостерігати за світом, відкривати улюблені куточки рідного міста. Вдивлятися в обличчя дітей і дорослих, брати участь у спільних проектах, присвячених історії славного града Святого Миколая. Кожна виставка Сергія Гусєва — одкровення, несподіваний погляд на повсякденне життя, яке саме підказує теми для виставок. Фотограф каже, що найвдаліші знімки у нього виходять «мимохідь», не тоді, коли довго готуєшся і чогось чекаєш.

 

 

 

 

 

 

 

 

Нагорний Роман Анатолійович почав свій активний творчий шлях з 1989 року, віддає перевагу пейзажам і міським замальовкам.

Виставлявся в спілці художників м. Харкова та Миколаєва, виставкових залах культурного фонду м. Миколаєва. Працює в жанрах пейзажу та натюрморту. В техніках масло, вугілля, гуаш, сепія, олівець.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пресвітлий лебідь МиколаївщиниЄвгенія Петрівна Бондаренко – тележурналістка, художниця, дослідниця традицій народного мистецтва Миколаївщини, член Спілки журналістів України. Українське народне декоративно-ужиткове мистецтво – давнє захоплення Євгенії Петрівни.   З 1995 року Євгенія Петрівна – член Спілки майстрів народної творчості України. Але тільки створенням дивовижних, надзвичайно теплих и метафоричних картин у стилі «наївного» мистецтва художня творчість Є. П. Бондаренко не обмежується. Вона – автор ідеї про існування «таврійського орнаменту», тобто особливих закономірностей кольору, орнаментальних сюжетів, що притаманні Південній Україні.

Зараз в бібліотеці експонуються  виставка картин Ігоря Карачевського «Очаківський берег» та його неперевершені натюрморти. Запрошуємо всіх до перегляду нових робіт художника. Ви будете приємно вражені.

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: